за нас bg1_02

Руифенг
Фабрика за пластични производи

Фабриката за пластични производи Shantou Ruifeng, основана во 1997 година во округот Ченгхаи, градот Шанту, е специјализирана за висококвалитетни пластични играчки и секојдневни потреби за клиентите B2B ширум светот.Со повеќе од 25 години искуство, нудиме иновативни производи како што се игротеки за вили и замоци, инженерски играчки за автомобили, кула кранови, куќички за кукли и многу повеќе.

Нашите играчки ги исполнуваат стандардите на европскиот и американскиот пазар со сертификати како EN71, 6P, EN62115, EMC, НЕФТАЛАТИ, CAD, ROHS и ASTM HR4040.Нашата фабрика постојано постигнува BSCI сертификат, обезбедувајќи етички деловни практики.

Изберете Ruifeng како доверлив снабдувач за неспоредлив квалитет, иновација и сигурност.Контактирајте не денес за да ги истражиме можностите за соработка.

Имаме еден

поттик за постојано импровизирање и секогаш добредојдени повратни информации.

Побарајте понуда

Изберете нас

Нашите производи добро се продаваат во Европа, Америка, Азија и други земји и низ целиот свет, а се добро примени од домашни и странски клиенти.

  • Имаме напредна опрема за производство и квалификуван професионален тим за производство.

    Имаме напредна опрема за производство и квалификуван професионален тим за производство.

  • Со континуирани напори во технологијата, маркетингот, менаџментот и иновациите во дизајнот.

    Со континуирани напори во технологијата, маркетингот, менаџментот и иновациите во дизајнот.

  • Со добра репутација и силна корпоративна сила.

    Со добра репутација и силна корпоративна сила.

bg_2

Enterprise News

Сертификат