rreth nesh bg1_02

Ruifeng
Fabrika e Produkteve Plastike

Fabrika e Produkteve Plastike Shantou Ruifeng, e themeluar në vitin 1997 në distriktin Chenghai, Shantou City, e specializuar në lodra plastike me cilësi të lartë dhe nevojat e përditshme për klientët B2B në mbarë botën.Me mbi 25 vjet përvojë, ne ofrojmë produkte inovative si shtëpitë e lojërave të vilave dhe kështjellave, lodra inxhinierike makinash, vinça kullash, shtëpi kukullash dhe më shumë.

Lodrat tona plotësojnë standardet e tregut evropian dhe amerikan me çertifikime si EN71, 6P, EN62115, EMC, JO-FTALATE, CAD, ROHS dhe ASTM HR4040.Fabrika jonë arrin vazhdimisht certifikimin BSCI, duke siguruar praktika etike të biznesit.

Zgjidhni Ruifeng si furnizuesin tuaj të besuar për cilësi, inovacion dhe besueshmëri të pashembullt.Na kontaktoni sot për të eksploruar mundësitë e bashkëpunimit.

Ne kemi një

nxitja për të improvizuar vazhdimisht dhe gjithmonë mirëpritur reagimet.

Të kërkojë një kuotë

Na zgjidhni ne

Produktet tona shiten mirë në Evropë, Amerikë, Azi dhe vende të tjera dhe në të gjithë botën, dhe priten mirë nga klientët vendas dhe të huaj.

 • Ne kemi pajisje të avancuara të prodhimit dhe ekip të kualifikuar profesional të prodhimit.

  Ne kemi pajisje të avancuara të prodhimit dhe ekip të kualifikuar profesional të prodhimit.

 • Me përpjekje të vazhdueshme në teknologji, marketing, menaxhim dhe inovacion dizajni.

  Me përpjekje të vazhdueshme në teknologji, marketing, menaxhim dhe inovacion dizajni.

 • Me reputacion të mirë dhe forcë të fortë të korporatës.

  Me reputacion të mirë dhe forcë të fortë të korporatës.

bg_2

Lajmet e Ndërmarrjes

 • LLASDJ1

  Përdorimi inovativ i kashtës së grurit në prodhimin e lodrave: Një rast studimi

  Në industrinë e prodhimit të lodrave, kërkimi për materiale të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin është një shqetësim i ngutshëm.Një material që është shfaqur si një zgjidhje praktike është kashta e grurit.Ky burim i rinovueshëm po përdoret në mënyra inovative për të prodhuar lodra që nuk janë vetëm argëtuese dhe të sigurta, por edhe mjedisore...

 • tyrt1

  Nga fusha në argëtim: Udhëtimi i kashtës së grurit në lodrat eko-miqësore të Ruifeng

  Në fushën e prodhimit të lodrave, qëndrueshmëria është një shqetësim i ngutshëm.Një kompani, Ruifeng Plastic Products Factory, ka marrë një qasje unike ndaj kësaj çështjeje duke përfshirë kashtën e grurit në procesin e tyre të prodhimit të lodrave.Ky përdorim inovativ i kashtës së grurit jo vetëm që përputhet me qëndrueshmërinë globale...

Certifikata